pražiareň a predajňa kávy

30+ PESTOVATEĽSKÝCH OBL. SVETA
uNIKÁTNA TECHNOLÓGIA
CERTIFIKOVANÝ TÍM

V dobe, keď Európa vrátane Slovenska zažíva tzv. tretiu kávovú vlnu a nárast záujmu o kávovú kultúru, je existencia kvalitnej lokálnej pražiarne
v druhom najväčšom meste na Slovensku opodstatnená. Čerstvo upražená káva je pridanou hodnotou nie len pre samotné prevádzky v rodine Doraz Cafe, ale aj pre ďalšie partnerské podniky, korporátnu a firemnú klientelu, ale aj individuálnych zákaznikov, ktorí si chcú čerstvo upraženú kávu vychutnať v pohodlí domova.

Projekt našej pražiarne v spojení s predajňou je postavený na kvalitnej technológii Dätgen Roasters, ktorá patrí medzi špičku na trhu. Sme prvá pražiareň na Slovensku prichádzajúca s touto značkou pražiarenskej výroby s unikátnou softvérovou podporou Artisan.

Investujeme do vzdelávania, kde naši pražiari doposiaľ ako prví zo Slovenska absolvovali certifikovaný tréning v nemeckom PROBAT Training Centre.

Naším dodávateľom zelenej kávy je spoločnosť Rehm & Co z Hamburgu založená v roku 1906 a zameriava sa na dovoz odrodových káv z vyše
30 pestovateľských oblastí z celého sveta.

Pražiareň aj s predajňou naších produktov nájdete v areáli Polikliniky Sever na Komenského ulici č. 37/A v Košiciach (vstup možný aj zo zadnej strany – Tolstého ulica).