30+ pestovateľských oblastí sveta
Unikátna technológia
Certifikovaný tím

V dobe, keď Európa vrátane Slovenska zažíva tzv. tretiu kávovú vlnu a nárast záujmu o kávovú kultúru, je existencia kvalitnej lokálnej pražiarne v druhom najväčšom meste na Slovensku opodstatnená. Čerstvo upražená káva je pridanou hodnotou nie len pre samotné prevádzky v rodine Doraz Cafe, ale aj pre ďalšie partnerské podniky, korporátnu a firemnú klientelu, ale aj individuálnych zákazníkov, ktorí si chcú čerstvo upraženú kávu vychutnať v pohodlí domova.
Projekt našej pražiarne v spojení s predajňou je postavený na kvalitnej technológii Dätgen Roasters, ktorá patrí medzi špičku na trhu. Sme prvá pražiareň na Slovensku prichádzajúca s touto značkou pražiarenskej výroby s unikátnou softvérovou podprou Artisan.
Investujeme do vzdelávania, kde naši pražiari doposiaľ ako prví zo Slovenska absolvovali certifikovaný tréning v nemeckom PROBAT Training Centre.
Našim dodávateľom zelenej kávy je spoločnosť Rehm & Co z Hamburgu založená v roku 1906 a zameriava sa na dovoz odrodových káv z vyše 30 pestovateľských oblastí z celého sveta.
Pražiareň aj s predajňou našich produktov nájdete v areáli Polikliniky Sever na Komenského ulici č. 37/A v Košiciach (vstup možný aj zo zadnej strany – Tolstého ulica).